Lubunya nedir? Lubunca nedir- Kısa cevap

Lubunya nedir? Tam olarak nasıl yazılır? Lubunca nedir? farklı söylenişi olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Örneğin lübunya, lübinya, labunya gibi. Hangisinin yanlış doğru olduğunu onaylayacak bir kurum yok :) Avratlığa dair herşey bizce lubunyalıktır :) Bu lubunyaların konuştuğu dil'in adı da lubuncadır. Lubunca nedir diye sorarlarsa lubunya dili dersin. Lubunya nedir diyenlere bu yazıyı göstet guzuuum :) 

Full pasif avrat hasan gibi olmak da lubunyalıkdır, ki biz buna bir nebze simple'lık diyoruz, asil kadınsı haller de olmak da lubunyalıktır. Yani zırıl avrat hasan gibiysen simple'sın :) Ay but gullüm. Ama hayatım dica gibi kuğu gibi süzülen bir lubunyaysan ozaman sen ka lubunyasın :) 

E tabi gullüm yazı bir yana git gerçeğini oku lulu... Lubunya nedir? Labunya Lübinya Lülü - Lgbt arkadaşlık

Eğer ful aktif erkeksen üstüne alınma aslanım sana demedik. Sen erkeksin gel aktifliğinle bir bak... Lubunyalar içeride :) Yazının bahsi geçtiği linke git mobildeysen menüye tıkla sohbete git var ona tıkla. İllede lubunya nedir diye merak ediyorsan önce linktekş yazıyı oku sonra lubunyanı bulmak için keşfe çık :) 


Yorum Gönder

0 Yorumlar